Masérske služby Zoltán Lazok

Zdravotné služby

A0032
Číslo dverí

-1
poschodie


Termín na objednávku.


Klasická masáž

Vhodná pre všetkých ľudí na odbúranie stresu a únavy. Odstraňuje spazmy vo svaloch a pomáha odstrániť psychické blokády. V spojení s prvkami tradičnej čínskej medicíny pomáha liečiť aj niektoré choroby vnútorných orgánov.

Relaxačná masáž

Po dlhom pracxovnom týždni uvoľňuje a regeneruje. Či už máte sedavé zamestnanie alebo ťažko fyzicky pracujete.

Indická masáž hlavy (Champi)

Odstraňuje bolesti hlavy, migrény, uvoľnuje stuhnutú šiju a stuhnuté svaly ramenného pletenca. Veľmi vhodná aj ako partnerská masáž.

Uvoľňovanie krčnej chrbtice

Pri blokádach v oblasti krčnej chrbtice vznikajú rôzne veľmi nepríjemné zdravotné problémy. Uvoľnením krčnej chrbtice sa tieto problémy odstránia aj bez zbytočného užívania rôznych medikamentov.

Reflexná masáž chodidiel

Túto účinnú metódu liečenia poznali už starý egypťania. Ovládali ju aj v číne a indiáni v severnej amerike. Na chodidlách sa nachádzajú tzv. reflexné body, ktoré predstavujú rôzne orgány ľudského tela. Ich stymulovaním (stláčaním) dokážeme ovplyvňovať orgány v ľudskom tele a naštartovať ich k samoliečbe.

Dornova metóda

Táto metóda veľmi jemným a šetrným spôsobom napráva kĺby a stavce chrbtice a je nutná aktívna spoluúčasť klienta.

Breussova masáž

je vhodná najmä po veľkom fyzickom a psychickom zaťažení a dodáva stratenú energiu. Veľmi vhodný doplnok Dornovej metódy.

Lymfodrenážna masáž

Touto masážou sa odstraňujú rôzne opuchy na rukách aj nohách - chorobné lymfedémy. Je to jediná účinná metóda proti celulitíde.

Bankovanie TCM

Prikladaním baniek na rôzne body meridiánov. táto metóda dokáže liečiť niektoré chorobné stavy človeka.

Moxovanie podľa TCM

Prikladaním tlejúcich moxových kuželov sa liečia niektoré chronické ochorenia (dýchacieho a tráviaceho ústrojenstva) Moxovanie dodáva stratenú energiu organizmu.

Banková masáž

Táto masáž je vhodná na detoxikáciu organizmu a uvoľnenie dlhotrvajúcich spazmov v okolí chrbtice a pohybového aparátu.